O firmie

NEOINVEST Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą zajmującą się kompleksowo zagadnieniami projektowania, przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych. Firmę tworzy doświadczony zespół architektów, projektantów branżowych oraz inżynierów uprawnionych do przygotowania i prowadzenia inwestycji w roli generalnego wykonawcy w pełnym zakresie odpowiedzialności. W działaniu dbamy nie tylko o wysoką jakość usług ale również stosowanie optymalnych, korzystnych dla naszych klientów pod względem technicznym i ekonomicznym rozwiązań.

Historia firmy

NEOINVEST Sp. z o.o istnieje od roku 2002 i działa na terenie kraju oraz zagranicą. Kilkunastoletnie doświadczenie ugruntowało pozycję firmy na rynku. Potwierdzeniem jakości wykonywanych prac są zdobyte od naszych klientów referencje oraz liczne nagrody w ogólnokrajowych konkursach.

Zakres naszej działalności jest pod względem rodzaju projektowanych obiektów bardzo szeroki. Posiadamy znajomość lokalnych uwarunkowań, co potwierdza duża liczba wykonanych projektów i realizacji inwestycji na terenie całego kraju.

Oferujemy szerokie spektrum usług z zakresu przygotowania inwestycji, od wstępnych analiz chłonności terenu, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze z obsługą wszystkich procedur administracyjnych koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę, pełnienie obowiązków inwestora zastępczego oraz nadzory budowlane, udział w procedurach odbiorowych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.